Kurumsal

“Ayakları yere basmak” deyiminin tarihten silineceği bir çağın içerisindeyiz artık. Kimine göre yıllar önce başlayan ve parsellendiği düşünülen, kimine göreyse de yıllar sonrasını göremeyeceğimiz uzun soluklu bir yolculuk olduğu varsayılan uzay sektörünün tam merkezine inmiş bulunmaktayız. Başımızı kaldırdığımızdaysa kuşkusuz istikbali görenlerden olduk.

18 Ekim 2018 tarihinde İstanbulda kurulan Türkiye’nin ilk (özel) Uzay Turizmi şirketiyiz. Fütürist fikirlerimiz kurulduktan sonra resmi bir kimlik kazandı. Öncelikle ülke sınırları içerisinde Uzay Turizmi algısının doğru kaynaklar, temalar ve fiziksel çalışmalarla yürütülmesine altyapı oluştururken ülke sınırları dışında da tercih edilir bir vasfa bürünme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Okul öncesi çağından başlayarak diğer tüm yaş gruplarına kadar hitap eden programlamızla değer yaratmayı milli bir görev edindik. Bu yöntemle dünya ile aramızdaki gidişat her ne kadar açılmış olsa da yakalanacaktır, yakalandıktan sonra da yaptığımız bu manevi yatırımın ülkeye katma değer olarak geri döneceği kesindir.

Bizler, hayalleri hedefe çeviren hedeflerini de somut zeminlerde tasarlayan uzay çağı gençlerini yetiştiriyoruz. Bu gençlerle de uzay çağını kolektif hale getirerek sürdürülebilir bir dünya inşa ediyoruz.